fbpx

שמתפתח בינו לבין לקוחותיו, הוא יוצר עבורם פריטים בהתאמה אישית.
החיבור שלו לחומרים טבעיים כגון עץ, זכוכית וברזל, והזיקה לראשוניות שמאפיינת אותו כיוצר, מתגבשים לכדי סגנון מודרני נטול מניירות, הנושא את טביעת אצבעו הייחודית.
האינטרפטציות המקוריות של לוי לעיצוב המוצר והיכולת שלו לתרגם את החזון העיצובי של העומד מולו, מאפשרים לו לתפור חללים שלמים, הרמוניים, המתרגמים באופן מדויק את החזון העיצובי לכדי חלל מעוצב.
מירב מנדליק, בעלת תואר במנהל עסקים, הנדסאית אלקטרוניקה ואשת איכות. מנדליק היא אשת קבע (רנ”ג בדימוס), שירתה בחיל האוויר כמנהלת מעבדה ומנהלת מערך האיכות ביחידה, מצויה בעולמות ה- ISO והתמקצעה בהתוויית נהלים ומדיניות והטמעתם בארגון. בתפקידה האחרון בשוק האזרחי כיהנה מנדליק גם כמנהלת תפעול בעולם הריהוט.
מנדליק היא אשת איכות, שירות, תפעול ולוגיסטיקה, מבעלי סטודיו ארז לוי, והיא אמונה על מערכים אלו בחברה, כשהיא מלווה את הלקוח מרגע שבחר את הפריטים לביתו ועד הצבתם והתקנתם בביתו בתום התהליך.
מנדליק מלווה את הלקוח, ובמקביל מנהלת את הקשר הלוגיסטי והאדמיניסטרטיבי עם הספקים, על פי שיטה ברורה ומסודרת, בהתבסס על מערכות טכנולוגיות ממוחשבות, ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.
לוי אוהב לעשות אנשים מאושרים. מנדליק היא אשת שירות ולוגיסטיקה בכל רמ”ח אבריה.
ההתמחות של כל אחד בתחומו יוצרת הרמוניה שמעניקה ללקוח ערך מוסף של שלם הגדול מסך חלקיו.

אודות

 סטודיו ארז לוי הוא חלל אדריכלי בו באים לידי ביטוי צבע, חומר, מרקם והשילוב המדויק ביניהם. מסלולי התצוגה הנחשקים בזירה הבינלאומית, פוגשים את עולמות העיצוב. ההשפעות של שני העולמות זה על זה ניכרים בכל אחד מחללי הווילה המעוצבים. סטודיו ארז לוי מגיש את האינטרפטציות שלו, את החיבורים, ההשפעות והשילובים החדשים שנוצרים בהשראתם. הווילה מציעה פתרונות עיצוב הוליסטיים A-Z  תחת קורת גג אחת. כל מה שמשולב בין חלליה המעוצבים ניתן להזמנה, בהתאמה לפרויקט. המפגש בין ארז לוי ומירב מנדליק, בעלי המקום הייחודי, הוא מעין כור היתוך של שני קצוות מנוגדים המשלימים זה את זה. כל אחד בתחום התמחותו יוצק אל המקום ידע רב, ניסיון נצבר של למעלה מ-20 שנה, ויכולות מוכחות.

ארז לוי הוא מעצב רב תחומי, בוגר המחלקה לעיצוב המוצר בשנקר, ומסלול אדריכלות סינרגית של יעלה אבגי במכללת פיור, שם הוא גם מרצה לעיצוב הרהיט. הוא המעצב הראשי ומבעליה של סטודיו ארז לוי. לוי נע בין שתי נקודות קיצון – הקו המאפיין אותו חף מעומס וקישוטיות. קווים ישרים שומרים על ניקיון עיצובי, ועם זאת, חיבור מדויק ביניהם יוצר תחושה שאינה מנוכרת.
לוי מהלך על החבל הדק שבין הארט לבין השימושי. פריטי הקולקציה שלו בעלי נימה אמנותית ובה בעת מקפידים על רמה ארגונומית וחוויית משתמש שמקפלת בתוכה נוחות ופונקציונאליות.

לוי מאמין כי בית הוא מקום שגרים בו ולכן לצד מימוש החזון העיצובי, החומרים אמורים להיות פרקטיים והעיצוב אמור להיות נוח לשימוש. מרבית פריטי הריהוט ב- סטודיו ארז לוי הם פרי עיצובו של
לוי ובמהלך הדיאלוג

 
VILLA EM היא חלל אדריכלי בו באים לידי ביטוי צבע, חומר, מרקם והשילוב המדויק ביניהם. מסלולי התצוגה הנחשקים בזירה הבינלאומית, פוגשים את עולמות העיצוב. ההשפעות של שני העולמות זה על זה ניכרים בכל אחד מחללי הווילה המעוצבים. VILLA EM מגישה את האינטרפטציות שלה, את החיבורים, ההשפעות והשילובים החדשים שנוצרים בהשראתם. הווילה מציעה פתרונות עיצוב הוליסטיים A-Z תחת קורת גג אחת. כל מה שמשולב בין חלליה המעוצבים ניתן להזמנה, בהתאמה לפרויקט. המפגש בין ארז לוי ומירב מנדליק, בעלי המקום הייחודי, הוא מעין כור היתוך של שני קצוות מנוגדים המשלימים זה את זה. כל אחד בתחום התמחותו יוצק אל המקום ידע רב, ניסיון נצבר של למעלה מ-20 שנה, ויכולות מוכחות. ארז לוי הוא מעצב רב תחומי, בוגר המחלקה לעיצוב המוצר בשנקר, ומסלול אדריכלות סינרגית של יעלה אבגי במכללת פיור, שם הוא גם מרצה לעיצוב הרהיט. הוא המעצב הראשי ומבעליה של VILLA EM. לוי נע בין שתי נקודות קיצון – הקו המאפיין אותו חף מעומס וקישוטיות. קווים ישרים שומרים על ניקיון עיצובי, ועם זאת, חיבור מדויק ביניהם יוצר תחושה שאינה מנוכרת. לוי מהלך על החבל הדק שבין הארט לבין השימושי. פריטי הקולקציה שלו בעלי נימה אמנותית ובה בעת מקפידים על רמה ארגונומית וחוויית משתמש שמקפלת בתוכה נוחות ופונקציונאליות. לוי מאמין כי בית הוא מקום שגרים בו ולכן לצד מימוש החזון העיצובי, החומרים אמורים להיות פרקטיים והעיצוב אמור להיות נוח לשימוש. מרבית פריטי הריהוט ב- VILLA EM הם פרי עיצובו של לוי ובמהלך הדיאלוג שמתפתח בינו לבין לקוחותיו, הוא יוצר עבורם פריטים בהתאמה אישית. החיבור שלו לחומרים טבעיים כגון עץ, זכוכית וברזל, והזיקה לראשוניות שמאפיינת אותו כיוצר, מתגבשים לכדי סגנון מודרני נטול מניירות, הנושא את טביעת אצבעו הייחודית. האינטרפטציות המקוריות של לוי לעיצוב המוצר והיכולת שלו לתרגם את החזון העיצובי של העומד מולו, מאפשרים לו לתפור חללים שלמים, הרמוניים, המתרגמים באופן מדויק את החזון העיצובי לכדי חלל מעוצב. מירב מנדליק, בעלת תואר במנהל עסקים, הנדסאית אלקטרוניקה ואשת איכות. מנדליק היא אשת קבע (רנ”ג בדימוס), שירתה בחיל האוויר כמנהלת מעבדה ומנהלת מערך האיכות ביחידה, מצויה בעולמות ה- ISO והתמקצעה בהתוויית נהלים ומדיניות והטמעתם בארגון. בתפקידה האחרון בשוק האזרחי כיהנה מנדליק גם כמנהלת תפעול בעולם הריהוט. מנדליק היא אשת איכות, שירות, תפעול ולוגיסטיקה, מבעלי VILLA EM, והיא אמונה על מערכים אלו בחברה, כשהיא מלווה את הלקוח מרגע שבחר את הפריטים לביתו ועד הצבתם והתקנתם בביתו בתום התהליך. מנדליק מלווה את הלקוח, ובמקביל מנהלת את הקשר הלוגיסטי והאדמיניסטרטיבי עם הספקים, על פי שיטה ברורה ומסודרת, בהתבסס על מערכות טכנולוגיות ממוחשבות, ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. לוי אוהב לעשות אנשים מאושרים. מנדליק היא אשת שירות ולוגיסטיקה בכל רמ”ח אבריה. ההתמחות של כל אחד בתחומו יוצרת הרמוניה שמעניקה ללקוח ערך מוסף של שלם הגדול מסך חלקיו.

מוזמנים להשאיר פרטים